Kultura

Aktor znany z serialu “Różowe lata 70-te” oskarżony o zgwałcenie trzech kobiet

Danny Masterson / youtube.com/printscreen

Aktor Danny Masterson został oskarżony o zgwałcenie trzech kobiet w 2001 i 2003 r. – podało biuro prokuratora okręgowego w Los Angeles.

Prokuratura okręgowa oświadczyła ponadto, że odmówiła wniesienia oskarżeń o napaść seksualną przeciwko Mastersonowi w dwóch innych przypadkach, z powodu niewystarczających dowodów i przedawnienia.

44-letni Masterson zagrał swoją przełomową rolę w telewizyjnym serialu komediowym „That 70s Show” z lat 1998-2006, w którym wcielił się w postać zbuntowanego nastolatka. 

W oświadczeniu wydanym dla Variety Tom Mesereau, adwokat Mastersona, zapowiedział walkę z tymi zarzutami.

“Pan. Masterson jest niewinny i jesteśmy przekonani, że zostanie oczyszczony z zarzutów, gdy wszystkie dowody wreszcie wyjdą na jaw, a świadkowie będą mieli okazję zeznawać”

– napisał Mesereau w oświadczeniu.

„Ludzie, którzy znają pana Mastersona, znają jego charakter i wiedzą, że zarzuty są fałszywe” – podkreślił.

Mastersonowi za trzy gwałty może grozić nawet 45 lat więzienia.

Źródło: www.Niezalezna.pl

Podobne artykuły
KulturaŚwiat

Dwayne „The Rock” Johnson - oto najlepiej opłacana gwiazda na Instagramie

Aktor znany z filmów akcji Dwayne “The Rock” Johnson, jest obecnie najwyżej opłacaną gwiazdą na Instagramie. Za jeden post sponsorowany zgarnia nawet ponad milion dolarów. WedługHopper HQ –firmy zajmującej się…
Zobacz więcej
InformacjeKulturaŚwiat

Nie żyje Ennio Morricone. Wybitny włoski kompozytor i dyrygent miał 91 lat

Zmarł Ennio Morricone, włoski kompozytor i dyrygent – podały dziś włoskie media. Artysta znany był przede wszystkim jako twórca muzyki filmowej, w tym do filmów “Misja”, “Nietykalni” czy “Dawno temu w Ameryce”.
Zobacz więcej
InformacjeKultura

Pokaz rysunków Józefa Mehoffera. Rzadko się zdarza, by takie prace były darowane muzeom

Dziewięć rysunkowych studiów i portretów Józefa Mehoffera – podarowanych Muzeum Narodowemu w Krakowie przez chrześniaka artysty Wiesława Zadęckiego – będzie można od soboty oglądać w Domu Józefa Mehoffera przy ul. Krupniczej. Dzieła…
Zobacz więcej