KulturaŚwiat

Andrea Bocelli ofiarą koronawirusa.

Andrea Bocelli, wikipedia CC BY-SA 3.0 File:AndreaBocelliMar10

Miałem koronawirusa” – przyznał światowej sławy tenor. Śpiewak wyznał, że chorowała także jego żona i dwoje dzieci. Teraz wszyscy na szczęście są już zdrowi.

Bocelli ujawnił, że po wyleczeniu oddał osocze do dalszych badań, które mogą pomóc pozostałym chorym. Jak wynika z oświadczenia muzyka miał lekkie objawy koronawirusa, nieznaczną gorączkę i praktycznie żadnych innych symptomów. O zakażeniu dowiedział się po wykonaniu testu 10 marca.

Bocelli jest jednym z artystów najbardziej zaangażowanych na świecie w inicjatywy mające na celu zbiórkę pieniędzy na walkę z Covid-19.

źródło: tvp

Podobne artykuły
InformacjeKultura

Pokaz rysunków Józefa Mehoffera. Rzadko się zdarza, by takie prace były darowane muzeom

Dziewięć rysunkowych studiów i portretów Józefa Mehoffera – podarowanych Muzeum Narodowemu w Krakowie przez chrześniaka artysty Wiesława Zadęckiego – będzie można od soboty oglądać w Domu Józefa Mehoffera przy ul. Krupniczej. Dzieła…
Zobacz więcej
GospodarkaŚwiatTurystyka

Nad Adriatykiem trwa walka o turystów. Włosi zjednoczeni

Włoskie miejscowości na 300-kilometrowym wybrzeżu Adriatyku stworzyły jedną drużynę i razem postanowiły walczyć o turystów. Wspólne zaproszenie dla nich wystosowały regiony Wenecja Euganejska, Emilia-Romania i Friuli- Wenecja Julijska. Z…
Zobacz więcej
InformacjeŚwiat

Internautki oskarżyły Biebera o molestowanie. Piosenkarz chce 20 mln dolarów zadośćuczynienia

Piosenkarz Justin Bieber zaprzeczył oskarżeniu, jakoby miał molestować seksualnie kobietę w 2014 r., przedstawiając rachunki i inne dowody, które uniemożliwiły mu faktyczne przebywanie w hotelu w Teksasie, w którym rzekomo miał miejsce incydent.
Zobacz więcej