Świat

Andrenochrom – serum młodości. Kolejna teoria spiskowa czy okultystyczny narkotyk elit?

Źródło: Instagram

71. letnia projektantka mody Vera Wang jest gwiazdą Instagrama. Mimo podeszłego wieku wygląda jak dwudziestolatka. Ma idealną figurę i twarz prawie bez zmarszczek. Wygląda jakby się zupełnie nie starzała. Jak ona to robi? Nieśmiertelność to marzenie wszystkich pławiących się w luksusach gwiazd. 

Do Internetu wyciekają informację, że istnieje substancja, która opóźnia starzenie się. Nazywa się andrenochrom. Jest to metabolit adrenaliny. W zwiększonych ilościach ma działanie psychodeliczne. W kulturze popularnej istnieją liczne odwołania do tej substancji np. w filmach „Las Vegas Parano”, „Mechaniczna pomarańcza”. Wspominał o niej także pisarz Aldous Huxley czy Alex Jones – tropiciel teorii spiskowych. 

Są dwa sposoby pozyskiwania substancji. Jedna – syntetyczna, ale najcenniejsza jest ta pozyskiwana naturalnie. Pozyskuje się ją w sposób przerażający. Najwięcej wydzielają jej gruczoły torturowanych ludzi tuż przed śmiercią. Im młodsza ofiara tym lepiej, stąd preferowane są dzieci. Może to być także element rytuałów satanistycznych, powszechnych wśród elit tego świata. 

Innymi sposobami na przeciwdziałanie się starzeniu są transfuzje krwi od jak najmłodszych dawców. Ma to poprawiać funkcje komórek i organizmu biorcy. Tę skupuje się do specjalnych, elitarnych banków krwi lub pozyskuje się w sposób nielegalny. 

Wśród gwiazd, które wyglądają nienaturalnie młodo można wymienić także Madonnę, która nie kryje swoich zainteresowań okultystycznych, Johny Deepa, małżeństwo Clintonów, Brada Pitta czy Angelinę Jolie. Jaki jest sekret ich wiecznej młodości? A może to kolejna teoria spiskowa sfrustrowanych zazdrośników?

Podobne artykuły
InformacjeKościółŚwiat

Papież apeluje o globalny rozejm

Papież Franciszek zapewnił o swojej bliskości ze wszystkimi dotkniętymi pandemią oraz tymi, którzy doświadczają jej skutków ekonomicznych i socjalnych. Podczas spotkania z wiernymi w Watykanie ponowił też apel o globalne zawieszenie…
Zobacz więcej
KulturaŚwiat

Dwayne „The Rock” Johnson - oto najlepiej opłacana gwiazda na Instagramie

Aktor znany z filmów akcji Dwayne “The Rock” Johnson, jest obecnie najwyżej opłacaną gwiazdą na Instagramie. Za jeden post sponsorowany zgarnia nawet ponad milion dolarów. WedługHopper HQ –firmy zajmującej się…
Zobacz więcej
InformacjeŚwiat

W Mediolanie i Rzymie kwitnie życie nocne. „Biada temu, kto poprosi o założenie maseczki”

W Mediolanie i Rzymie kwitnie życie nocne, podczas którego w tłumie młodzieży rzadkością są maseczki i zachowanie dystansu. Początek lipca, gdy poprawia się sytuacja epidemiologiczna, upływa pod znakiem obaw, jakie skutki przyniesie rozluźnienie…
Zobacz więcej