Polska

Blanka Lipińska pracowała w Zatoce Sztuki, w czasie gdy na jaw wychodziły sekrety związane z przemocą i pedofilią

Źródło: Instagram

Znana pisarka powieści erotycznych była zatrudniona w lokalu znanym z filmu Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”, który opowiada historię wykorzystywania seksualnego nieletnich w Sopocie. 

Lipińska była zatrudniona w Zatoce Sztuki, gdzie obsługiwała loże VIP w lokalu The Roof, w którym spotykał się gwiazdy. Musiała wiedzieć, co się tam dzieje. Imprezy organizowała jeszcze po tym jak Polska huczała o zarzutach wobec Krystiana W., któremu zarzuca się gwałty i pedofilię. Ze swojej pracy nie robiła tajemnicy. 

„Gdybym pewnie miała, to na mojej pierwszej książce nie znalazłby się opis, że byłam menedżerem klubów nocnych. No, każdy ma jakąś pracę. Byłam też menedżerem hotelu. W tamtym czasie nie byłam celebrytką, ale teraz jestem i się klikam i dlatego moje zdjęcie zostało użyte dwa razy. Co ono wniosło do tego materiału? Nic. Co wniosło zdjęcie Natalii Siwiec? Nic. Ale zostało wykorzystane dlatego, że teraz się klikamy, dzięki czemu wasze oczy zostały zwrócone na ten dokument” – denerwowała się Lipińska.

Funkcja Lipińskiej w lokalu wiązała się z tym, że musiała wiedzieć o wszystkim, co się tam dzieje. Obsługiwała najważniejszych gości, którzy płacili krocie za możliwość imprezowania w The Roof. “Ona przecież sprzedawała loże po 14 tysięcy złotych, to była kopalnia pieniędzy” – powiedział Sylwester Latkowski w komentarzu po filmie. 

Skąd zresztą mogła czerpać inspiracje autorka najpopularniejszych w Polsce powieści erotycznych, w których roi i się od pikantnych szczegółów oraz opisów, które mogłyby się pokrywać z tym, czego była świadkiem? 

Erotyki Lipińskiej według literaturoznawców to szmira, jednak autorka zarabia na nich miliony. Podobnie jak filmowe adaptacje jej powieści, które przedstawiają według recenzentów „zaściankowe, prowincjonalne, zakompleksione wyobrażenie o seksie”. Jak zrobiła tak błyskotliwą karierę w kręgu celebrytów?

Po liceum Lipińska pracowała jako wizażystka i „terapeutka-hipnotyzerka”. W The Roof opiekowała się młodymi dziewczynami nalewającymi szampana (tzw. „moetkami” od marki trunku Moët et Chandon) i sprzedawała miejsca bogatym klientom w najdroższych lożach. Obracała się w trójmiejskim światku biznesmenów oraz warszawskich celebrytów, którzy tłumnie odwiedzali Zatokę Sztuki. 

Po swoich doświadczeniach w The Roof miała więc gotowy materiał na książki. W Internecie publikowała instrukcje typu „jak zrobić facetowi dobrze”, zachęcające do seksu oralnego. Jej książki promowały też dziewczyny dobrze znane z bywania w Zatoce Sztuki. 

Jednym z wydawców jej książek jest Agora, wydawca Gazety Wyborczej. 

Źródło: facebook, niezalezna.pl, pudelek.pl 

Podobne artykuły
InformacjePolska

„Express Wieczorny” powraca! Już jutro w największych miastach Polski rozdamy 1 milion egzemplarzy!

Słynna popołudniówka – Express Wieczorny – powraca! Już jutro, w piątek, w Warszawie i kilku największych miastach Polski rozdamy bezpłatnie 1 milion egzemplarzy specjalnego dodatku do „Gazety Polskiej Codziennie”! Zachęcamy też do…
Zobacz więcej
InformacjeKościółPolska

Apel o pomoc dla powodzian. Abp Eugeniusz Popowicz zwrócił się do wiernych

W związku z licznymi podtopieniami na Podkarpaciu i na zachodniej Ukrainy metropolita przemysko – warszawski Kościoła grekokatolickiego w Polsce abp Eugeniusz Popowicz zaapelował do wiernych o pomoc dla powodzian. Ofiary na rzecz poszkodowanych…
Zobacz więcej
Anty-COVID 19InformacjePolska

Koronawirus nie przeszkodził Polakom. "Udało się zorganizować bezpieczne wybory"

Możemy już stwierdzić, że udało nam się zorganizować bezpieczne wybory. Lokale wyborcze były wyposażone w sprzęt ochrony osobistej, udało się też zapewnić bezpieczny dostęp do lokali, nie było tłumów wewnątrz pomieszczeń – podsumował…
Zobacz więcej