KulturaŚwiat

Dwayne „The Rock” Johnson – oto najlepiej opłacana gwiazda na Instagramie

/ instagram.com/therock

Aktor znany z filmów akcji Dwayne “The Rock” Johnson, jest obecnie najwyżej opłacaną gwiazdą na Instagramie. Za jeden post sponsorowany zgarnia nawet ponad milion dolarów.

Według Hopper HQ – firmy zajmującej się marketingiem w mediach społecznościowych, Johnson może obciążyć dowolnego reklamodawcę kwotą około 1 015 000 dolarów za sponsorowany post.

Gwiazdor filmów “Jumanji” oraz “Szybcy i wściekli” jest też jednym z najlepiej zarabiających aktorów na świecie. 

Na Instagramie “The Rock” dorobił się już 189 mln obserwujących.

Źródło: www.Niezalezna.pl

Podobne artykuły
InformacjeKościółŚwiat

Papież apeluje o globalny rozejm

Papież Franciszek zapewnił o swojej bliskości ze wszystkimi dotkniętymi pandemią oraz tymi, którzy doświadczają jej skutków ekonomicznych i socjalnych. Podczas spotkania z wiernymi w Watykanie ponowił też apel o globalne zawieszenie…
Zobacz więcej
InformacjeŚwiat

W Mediolanie i Rzymie kwitnie życie nocne. „Biada temu, kto poprosi o założenie maseczki”

W Mediolanie i Rzymie kwitnie życie nocne, podczas którego w tłumie młodzieży rzadkością są maseczki i zachowanie dystansu. Początek lipca, gdy poprawia się sytuacja epidemiologiczna, upływa pod znakiem obaw, jakie skutki przyniesie rozluźnienie…
Zobacz więcej
InformacjeKulturaŚwiat

Nie żyje Ennio Morricone. Wybitny włoski kompozytor i dyrygent miał 91 lat

Zmarł Ennio Morricone, włoski kompozytor i dyrygent – podały dziś włoskie media. Artysta znany był przede wszystkim jako twórca muzyki filmowej, w tym do filmów “Misja”, “Nietykalni” czy “Dawno temu w Ameryce”.
Zobacz więcej