KulturaPodcasty

Iwona Węgrowska: Boję się. O los artystów, aktorów i ludzi, którzy nie mają oszczędności. Posłuchaj wywiadu!

Iwona Węgrowska, Wikipedia

Boję się o los artystów, aktorów i ludzi ze świata show-biznesu. Należę do osób, które zajmują się tylko i wyłącznie muzyką. Słyszałam, że sektor kultury i rozrywki zostanie ożywiony dopiero na samym końcu – to jest przerażające. Martwię się o ludzi, którzy nie odłożyli sobie oszczędności i którzy teraz nie mają za co żyć i robić zakupów –mówi wokalistka Iwona Węgrowska.

Przyznaje, że trudno się jej odnaleźć w nowej sytuacji. Czego jej najbardziej brakuje, czy liczy ile straciła przez epidemię, jak wygląda teraz jej życie i czy w momencie braku dochodów z koncertów myśli o podjęciu innej pracy. Posłuchaj wywiadu.

Czego najbardziej ci brakuje w czasie epidemii , jak wygląda twoje życie w tej chwili i jaka jest twoim zdaniem sytuacja ludzi związanych z showbiznesem ?

Czy nagrywasz, grasz koncerty on-line, śpiewasz ?

Artyści poprosili premiera o większe wsparcie finansowe, artystom brakuje pieniędzy na życie. Powiedz jaka jest twoja sytuacja finansowa ?

Czy myślałaś o tym, że być może życie zmusi cię do rozpoczęcia jakiejś innej działalności ?

Źródło: Newseria Lifestyle

Podobne artykuły
KulturaŚwiat

Dwayne „The Rock” Johnson - oto najlepiej opłacana gwiazda na Instagramie

Aktor znany z filmów akcji Dwayne “The Rock” Johnson, jest obecnie najwyżej opłacaną gwiazdą na Instagramie. Za jeden post sponsorowany zgarnia nawet ponad milion dolarów. WedługHopper HQ –firmy zajmującej się…
Zobacz więcej
InformacjeKulturaŚwiat

Nie żyje Ennio Morricone. Wybitny włoski kompozytor i dyrygent miał 91 lat

Zmarł Ennio Morricone, włoski kompozytor i dyrygent – podały dziś włoskie media. Artysta znany był przede wszystkim jako twórca muzyki filmowej, w tym do filmów “Misja”, “Nietykalni” czy “Dawno temu w Ameryce”.
Zobacz więcej
InformacjeKultura

Pokaz rysunków Józefa Mehoffera. Rzadko się zdarza, by takie prace były darowane muzeom

Dziewięć rysunkowych studiów i portretów Józefa Mehoffera – podarowanych Muzeum Narodowemu w Krakowie przez chrześniaka artysty Wiesława Zadęckiego – będzie można od soboty oglądać w Domu Józefa Mehoffera przy ul. Krupniczej. Dzieła…
Zobacz więcej