InformacjeKultura

Joanna Kulig w serialu Netflixa “The Eddy”. Śpiewa piosenkę Grzegorza Turnaua, mamy nagranie!

Joanna Kulig w serialu The Eddy, mat.pras

“To ośmioodcinkowy oryginalny miniserial Netflix, którego akcja toczy się w tętniących życiem, wielokulturowych dzielnicach współczesnego Paryża.

Elliot Udo, niegdyś ceniony nowojorski pianista jazzowy, jest współwłaścicielem podupadającego klubu The Eddy. Występuje także w roli managera kapeli prowadzonej przez Maję ( w tej roli Joanna Kulig) – piosenkarkę, będącą z nim w burzliwym związku. Kiedy Elliot odkrywa, że jego wspólnik Farid może być zaangażowany w szemrane interesy w klubie, na światło dziennie wychodzą również inne tajemnice, o których nie miała pojęcia nawet żona Farida, Amira. A gdy do Paryża – i do mieszkania Elliota – z niespodziewaną wizytą przyjeżdża jego zagubiona, nastoletnia córka, Julie, jego życie zawodowe i osobiste zaczyna się rozpadać, a on sam konfrontuje się ze swoją przeszłością, walcząc jednocześnie o utrzymanie klubu i starając się chronić najbliższych”, czytamy w oficjalnej informacji prasowej.

O tym, że polska aktorka pojawi się w nadchodzącej produkcji Netflixa wiedzieliśmy od jakiegoś czasu i wzbudziło to duzo emocji. Reżyserem serialu jest Damien Chazelle , twórca nagrodzonego Oscarami filmu “La La Land” oraz “Whiplash”.

W dniu premiery serialu, Netflix wpuścił do sieci filmik, w którym polska aktorka śpiewa z okazji premiery “The Eddy” piosenkę “Między ciszą a ciszą” Grzegorza Turnaua.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ:

Podobne artykuły
InformacjeKościółPolska

Apel o pomoc dla powodzian. Abp Eugeniusz Popowicz zwrócił się do wiernych

W związku z licznymi podtopieniami na Podkarpaciu i na zachodniej Ukrainy metropolita przemysko – warszawski Kościoła grekokatolickiego w Polsce abp Eugeniusz Popowicz zaapelował do wiernych o pomoc dla powodzian. Ofiary na rzecz poszkodowanych…
Zobacz więcej
InformacjeŚwiat

Internautki oskarżyły Biebera o molestowanie. Piosenkarz chce 20 mln dolarów zadośćuczynienia

Piosenkarz Justin Bieber zaprzeczył oskarżeniu, jakoby miał molestować seksualnie kobietę w 2014 r., przedstawiając rachunki i inne dowody, które uniemożliwiły mu faktyczne przebywanie w hotelu w Teksasie, w którym rzekomo miał miejsce incydent.
Zobacz więcej
Anty-COVID 19InformacjePolska

Koronawirus nie przeszkodził Polakom. "Udało się zorganizować bezpieczne wybory"

Możemy już stwierdzić, że udało nam się zorganizować bezpieczne wybory. Lokale wyborcze były wyposażone w sprzęt ochrony osobistej, udało się też zapewnić bezpieczny dostęp do lokali, nie było tłumów wewnątrz pomieszczeń – podsumował…
Zobacz więcej