InformacjeKultura

Kazik i Wojtek Jabłoński po aferze z Trójką prezentują nową piosenkę .

Kazik Staszewski i Wojciech Jabłoński, Facebook

Lider zespołu Kult, Kazik Staszewski, od kilku dni jest na ustach całego kraju za sprawą kontrowersji wokół piosenki “Twój ból jest lepszy niż mój”. Jego nowy utwór nosi tytuł “Powiedzcie, że kochacie nas”.

Po raz pierwszy od kilkunastu lat Kazik pracuje, wraz z Wojtkiem Jabłońskim, nad solowym albumem. “Zaraza” ukaże się już 5 czerwca ale w wytwórni SP Records już ruszyła jego przedsprzedaż.

Wojtek Jabłoński to multiinstrumentalista i kompozytor – odpowiada za warstwę muzyczną oraz aranżacje, gra m. in. na perkusji, gitarach, basie. Prócz tego gościnnie występuje Konrad Wantrych, klawiszowiec i kompozytor, odpowiedzialny za brzmienie instrumentów klawiszowych.

Na płytę złoży się piętnaście premierowych kompozycji, w tym utwór “Twój ból jest lepszy niż mój”, który w ciągu kilku dni od premiery w serwisie YouTube zebrał prawie 8 milionów odsłon.

Razem ze startem sprzedaży albumu ”Zaraza”, w sieci zaistniał nowy singiel promujący krążek. Na fanpage’u Wojtka Jabłońskiego, pojawił się specjalny klip w klimacie transmisji “live”. To klip do utworu ”Powiedzcie, że kochacie nas”

“Powiedzcie, że kochacie nas, potrzeba tego nam. Nie jutro, za rok, lecz teraz. Już ja was dobrze znam… Powiedzcie, że kochacie nas, inaczej nic nie znaczę. Chcemy kochani być przez was… Kochajcie nas ponad życie… Powiedzcie, że kochacie nas w ten nieprzyjemny czas” – śpiewa Kazik w nowej piosence.

Podobne artykuły
InformacjeKościółPolskaRozwój

Odnowią zabytkowe kapliczki

Samorząd Małopolski przeznaczył 500 tys. zł z tegorocznego budżetu województwa na dofinansowanie renowacji przydrożnych kapliczek. Dzięki tym środkom uda się uratować 46 kapliczek, przydrożnych krzyży czy figur świętych usytuowanych w całym…
Zobacz więcej
InformacjeŚwiat

W Mediolanie i Rzymie kwitnie życie nocne. „Biada temu, kto poprosi o założenie maseczki”

W Mediolanie i Rzymie kwitnie życie nocne, podczas którego w tłumie młodzieży rzadkością są maseczki i zachowanie dystansu. Początek lipca, gdy poprawia się sytuacja epidemiologiczna, upływa pod znakiem obaw, jakie skutki przyniesie rozluźnienie…
Zobacz więcej
InformacjeKościółPolska

Pierwsza taka aplikacja na świecie. Pomoże niesłyszącym i słabosłyszącym wiernym

Effatha24 to pierwsza na świecie aplikacja mobilna służąca polskim chrześcijanom niesłyszącym i słabosłyszącym, posługującym się polskim językiem migowym lub też systemem języka migowego. Będzie ona źródłem wiedzy religijnej. &#8211…
Zobacz więcej