Informacje

Kazik żąda wycofania piosenki „Twój ból jest lepszy niż mój” z Listy Przebojów Trójki. Piotr Metz odchodzi i pokazuje sms od dyrektora.

Kazik Staszewski , fot. Wikipedia

Kazik Staszewski wysłał do Polskiego Radia maila z żądaniem wycofania jego piosenki „Twój ból jest lepszy niż mój” z Listy Przebojów Trójki. O sprawie poinformowano na Facebooku grupy Kult.

– W związku z zaistniałą sytuacją żądam wycofania piosenki Kazika “Twój ból jest lepszy niż mój” z notowania Listy Przebojów Programu Trzeciego – napisał Kazik Staszewski w mailu na skrzynkę elektroniczną Polskiego Radia służącą do kontaktu w sprawie listy przebojów.

Trójka dzisiaj przywróciła możliwość głosowania na piosenkę Kazika, umieszczając ja na czwartym miejscu poprzedniego notowania.

LP3, Internet

Więcej czytaj TUTAJ

Dzisiaj Piotr Metz, dyrektor muzyczny Trójki, ogłosił, że odchodzi ze stacji. Pokazał też Monice Olejnik SMS-a od dyrektora Tomasza Kowalczewskiego. SMS brzmiał: “Piotrze, dopilnuj aby piosenka o której rozmawialiśmy nie była na Antenie. Metz dostał go o godz. 3 w nocy.

– Najnormalniej w świecie uznałem, że nie mogę akceptować i takiego sposobu zarządzania ludźmi, i sposobu traktowanie ludzi, tak jak Marka Niedźwieckiego ostatnio – powiedział Metz.

Podobne artykuły
InformacjePolska

„Express Wieczorny” powraca! Już jutro w największych miastach Polski rozdamy 1 milion egzemplarzy!

Słynna popołudniówka – Express Wieczorny – powraca! Już jutro, w piątek, w Warszawie i kilku największych miastach Polski rozdamy bezpłatnie 1 milion egzemplarzy specjalnego dodatku do „Gazety Polskiej Codziennie”! Zachęcamy też do…
Zobacz więcej
InformacjeKultura

Pokaz rysunków Józefa Mehoffera. Rzadko się zdarza, by takie prace były darowane muzeom

Dziewięć rysunkowych studiów i portretów Józefa Mehoffera – podarowanych Muzeum Narodowemu w Krakowie przez chrześniaka artysty Wiesława Zadęckiego – będzie można od soboty oglądać w Domu Józefa Mehoffera przy ul. Krupniczej. Dzieła…
Zobacz więcej
InformacjeKościółPolska

Apel o pomoc dla powodzian. Abp Eugeniusz Popowicz zwrócił się do wiernych

W związku z licznymi podtopieniami na Podkarpaciu i na zachodniej Ukrainy metropolita przemysko – warszawski Kościoła grekokatolickiego w Polsce abp Eugeniusz Popowicz zaapelował do wiernych o pomoc dla powodzian. Ofiary na rzecz poszkodowanych…
Zobacz więcej