Anty-COVID 19Kultura

Komik zemdlał na scenie. Zdiagnozowano u niego koronawirusa

D.L. Hughley / youtube.com/printscreen

Komik D.L. Hughley ogłosił, że jego test na koronawirusa dał pozytywny wynik po tym, jak zemdlał na scenie podczas występu w Nashville w Tennessee.

Jak donosiły media, 57-letni komik, który stracił przytomność podczas występu w nocnym klubie komediowym Zanies w piątek wieczorem, był hospitalizowany. W sobotę Hughley opublikował wideo na Twitterze, w którym powiedział, że został poddany leczeniu z powodu wyczerpania i odwodnienia.

Ponadto komik przyznał, że jego test na koronawirusa dał wynik pozytywny, ale był bezobjawowym przypadkiem.

Hughley planuje poddać się kwarantannie w swoim pokoju hotelowym w Nashville przez 14 dni. Pozostałe dwie noce jego czterodniowego show w Zanies zostały odwołane.

„Nasz przyjaciel D.L. Hughley miał nagły wypadek medyczny podczas występu w piątek i był hospitalizowany przez noc. Według jego menagera, to efekt wyczerpania po pracy i podróżach w tym tygodniu ”

– ogłosił klub na Facebooku. „Kochamy cię, D.L. i nie możemy się doczekać, aby wkrótce zobaczyć Króla Komedii w Nashville! ”

Hughley powiedział, że nadal nie wykazuje żadnych typowych objawów związanych z koronawirusem, w tym duszności i gorączki. Jednak zmęczenie jest wymieniane jako jeden z objawów choroby.

„Tak więc oprócz wszystkich innych rzeczy, na które trzeba uważać”, radzi Hughley w filmie, jeśli „zemdlejesz w środku programu na scenie, prawdopodobnie musisz się przetestować”.

Oprócz komedii stand-up, Hughley jest także aktorem, pisarzem oraz gospodarzem radia i telewizji. Wystąpił w filmie koncertowym Spike’a Lee z 2000 roku „The Original Kings of Comedy”, obok Steve’a Harveya, Berniego Maca i Cedrica The Entertainera.

Podobne artykuły
Anty-COVID 19InformacjePolska

Zasłanianie nosa i ust. Będą nowe przepisy! Do tego większe kary dla podmiotów gospodarczych

Ministerstwo Zdrowia zapowiada wprowadzenie zmian w prawie dotyczących obowiązku zasłaniania nosa i ust w sklepach czy środkach komunikacji. – Będzie to wprowadzone jako norma prawna – zapowiedział minister zdrowia. Rzecznik resortu dodał z…
Zobacz więcej
Anty-COVID 19InformacjePolska

Koronawirus w Polsce. 399 nowych przypadków, w tym 140 na Śląsku. Zmarło 9 kolejnych osób

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 399 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronwairusem, w tym 140 na Śląsku. Zmarło kolejnych 9 osób. W związku z koronawirusem w szpitalach przebywa 1 607 osób, pod respiratorem – 73…
Zobacz więcej
KulturaŚwiat

Dwayne „The Rock” Johnson - oto najlepiej opłacana gwiazda na Instagramie

Aktor znany z filmów akcji Dwayne “The Rock” Johnson, jest obecnie najwyżej opłacaną gwiazdą na Instagramie. Za jeden post sponsorowany zgarnia nawet ponad milion dolarów. WedługHopper HQ –firmy zajmującej się…
Zobacz więcej