Anty-COVID 19Kultura

Komik zemdlał na scenie. Zdiagnozowano u niego koronawirusa

D.L. Hughley / youtube.com/printscreen

Komik D.L. Hughley ogłosił, że jego test na koronawirusa dał pozytywny wynik po tym, jak zemdlał na scenie podczas występu w Nashville w Tennessee.

Jak donosiły media, 57-letni komik, który stracił przytomność podczas występu w nocnym klubie komediowym Zanies w piątek wieczorem, był hospitalizowany. W sobotę Hughley opublikował wideo na Twitterze, w którym powiedział, że został poddany leczeniu z powodu wyczerpania i odwodnienia.

Ponadto komik przyznał, że jego test na koronawirusa dał wynik pozytywny, ale był bezobjawowym przypadkiem.

Hughley planuje poddać się kwarantannie w swoim pokoju hotelowym w Nashville przez 14 dni. Pozostałe dwie noce jego czterodniowego show w Zanies zostały odwołane.

„Nasz przyjaciel D.L. Hughley miał nagły wypadek medyczny podczas występu w piątek i był hospitalizowany przez noc. Według jego menagera, to efekt wyczerpania po pracy i podróżach w tym tygodniu ”

– ogłosił klub na Facebooku. „Kochamy cię, D.L. i nie możemy się doczekać, aby wkrótce zobaczyć Króla Komedii w Nashville! ”

Hughley powiedział, że nadal nie wykazuje żadnych typowych objawów związanych z koronawirusem, w tym duszności i gorączki. Jednak zmęczenie jest wymieniane jako jeden z objawów choroby.

„Tak więc oprócz wszystkich innych rzeczy, na które trzeba uważać”, radzi Hughley w filmie, jeśli „zemdlejesz w środku programu na scenie, prawdopodobnie musisz się przetestować”.

Oprócz komedii stand-up, Hughley jest także aktorem, pisarzem oraz gospodarzem radia i telewizji. Wystąpił w filmie koncertowym Spike’a Lee z 2000 roku „The Original Kings of Comedy”, obok Steve’a Harveya, Berniego Maca i Cedrica The Entertainera.

Podobne artykuły
Anty-COVID 19InformacjePolska

205 nowych zakażeń koronawirusem w Polsce. Zmarły cztery osoby

Ministerstwo Zdrowia w opublikowanym raporcie informuje o 205 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. To jeden z najniższych dziennych bilansów w ostatnich tygodniach. W związku z COVID-19 zmarły kolejne 4 osoby. Łącznie liczba…
Zobacz więcej
InformacjeKulturaŚwiat

Nie żyje Ennio Morricone. Wybitny włoski kompozytor i dyrygent miał 91 lat

Zmarł Ennio Morricone, włoski kompozytor i dyrygent – podały dziś włoskie media. Artysta znany był przede wszystkim jako twórca muzyki filmowej, w tym do filmów “Misja”, “Nietykalni” czy “Dawno temu w Ameryce”.
Zobacz więcej
InformacjeKultura

Pokaz rysunków Józefa Mehoffera. Rzadko się zdarza, by takie prace były darowane muzeom

Dziewięć rysunkowych studiów i portretów Józefa Mehoffera – podarowanych Muzeum Narodowemu w Krakowie przez chrześniaka artysty Wiesława Zadęckiego – będzie można od soboty oglądać w Domu Józefa Mehoffera przy ul. Krupniczej. Dzieła…
Zobacz więcej