Informacje

Krystyna Czubówna też dołączyła do akcji #Hot16Challenge2. Nagranie jest hitem sieci. Ta akcja to największy viral roku.

Krystyna Czubówna, YouTube

Akcja #hot16challenge2 to zdaniem ekspertów zajmujących się marketingiem jeden z największych, jeśli nie największy viral w polskim internecie. Wyzwanie zapoczątkowane w środowisku raperów szybko przeniosło się na inne gatunki muzyki, show biznes, a nawet politykę. Dzięki zasięgowi akcji na polską ochronę zdrowia udało się zebrać w sieci już ponad 1,8 mln złotych. 

Ostatnio Krystyna Czubówna, polska dziennikarka, prezenterka i lektorka filmów przyrodniczych oraz audycji radiowych, wzięła udział w akcji #Hot16Challenge2. Nagranie, na którym rapuje, jest hitem sieci – ma już ponad 500 tys. wyświetleń.

Z pewnością nikt nie spodziewał się, że  #Hot16Challenge2 przyciągnie aż tyle gwiazd. To druga odsłona polskiej edycji #HoT16Challenge, której celem jest tym razem zbiórka środków na walkę z pandemią koronawirusa. Zasady zabawy są proste: należy nagrać swoje 16 wersów (zdarza się więcej) na dowolny temat i nominować kolejnych twórców.

Akcję zapoczątkował Solar, a odpowiedniego rozgłosu nadał jej w pierwszych dniach udział Taco Hemingwaya, Maty i… Klocucha. Na świeżość i popularność całej zabawy mocno wpłynął fakt, że włączono do niej nie tylko raperów. Rapują znani muzycy, dziennikarze, aktorzy, influenserzy a nawet politycy. Głośny stał się udział w niej. mi.in. prezydenta Andrzeja Dudy.

Źródło: Wirtualnemedia, Wprost

Podobne artykuły
InformacjeKościółPolska

Apel o pomoc dla powodzian. Abp Eugeniusz Popowicz zwrócił się do wiernych

W związku z licznymi podtopieniami na Podkarpaciu i na zachodniej Ukrainy metropolita przemysko – warszawski Kościoła grekokatolickiego w Polsce abp Eugeniusz Popowicz zaapelował do wiernych o pomoc dla powodzian. Ofiary na rzecz poszkodowanych…
Zobacz więcej
InformacjeŚwiat

Internautki oskarżyły Biebera o molestowanie. Piosenkarz chce 20 mln dolarów zadośćuczynienia

Piosenkarz Justin Bieber zaprzeczył oskarżeniu, jakoby miał molestować seksualnie kobietę w 2014 r., przedstawiając rachunki i inne dowody, które uniemożliwiły mu faktyczne przebywanie w hotelu w Teksasie, w którym rzekomo miał miejsce incydent.
Zobacz więcej
Anty-COVID 19InformacjePolska

Koronawirus nie przeszkodził Polakom. "Udało się zorganizować bezpieczne wybory"

Możemy już stwierdzić, że udało nam się zorganizować bezpieczne wybory. Lokale wyborcze były wyposażone w sprzęt ochrony osobistej, udało się też zapewnić bezpieczny dostęp do lokali, nie było tłumów wewnątrz pomieszczeń – podsumował…
Zobacz więcej