Polska

Technicy estradowi wdzięczni medykom oświetlili Polskę. Światła wystrzeliły w niebo ze stadionów i okien w blokach. Zobacz to!

Light The Sky, Facebook

W całej Polsce technicy estradowi w geście solidarności ze służbą zdrowia zaświecili dla nich światła. Choć w wielu miejscach lał deszcz, nie rezygnowali tylko ustawiali i odpalali profesjonalne oświetlenie w geście solidarności z medykami. Akcja ma również zwrócić uwagę na ciężką sytuację całej branży estradowej. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Z kilku budynków w Szczecinie, m.in. Filharmonii, dziedzińca Zamku Książąt Pomorskich i hali Netto Arena, w niebo zostały skierowane snopy światła, tworząc na niebie wyjątkowe widowisko. Niebiesko zrobiło się nad Poznaniem, Warszawą, Jasną Górą w Częstochowie, światła wystrzeliły w niebo w Zakopanem.

Ogromny pokaz na stadionie mogli oglądać mieszkańcy Krakowa.

Olbrzymi napis „#zostańwdomu” pojawił się wczoraj wieczorem na elewacji Stadionu Miejskiego we Wrocławiu, oczywiście towarzyszył mu pokaz świateł.

W Gdańsku organizatorzy akcji uczcili lekarzy walczących z COVID-19 oraz zmarłego kolegę z branży. 18 kwietnia tego roku w wyniku powikłań po chorobie Covid-19 zmarł przedstawiciel branży eventowej i techniki scenicznej Krzysztof Puławski.

Pokazy nie omijały mniejszych miast czy wsi. Zaświeciły Nowy Sącz, Pajęczno, Łąkta Górna, Tarnów, Bełhatów, Łosiniec, Białystok, Lubawa, Lebork, Łajomin, Koszalin, Zgierz, Piła, Nakło nad Notecią, Rybnik, Czarnocin, Oleśnica, Niegowić, Kutno, Piotrków Trybunalski, Złotniki k.Poznania, Radom itd. Wielkie serce dla medyków pojawiło się w Pruszkowie.

Najbardziej wzrusza fakt, że technicy estradowi często ustawiali światła w oknach swoich mieszkań czy na podwórkach, parkingach przed blokiem, molo nad jeziorem, na swoich tarasach. W tej akcji liczył się nawet najmniejszy gest, nawet pojedynczy snop światła wysłany do nieba.

Rozpalamy niebo dla służby zdrowia Paul & Sound

Opublikowany przez OlesnicaInfo.pl Piątek, 1 maja 2020

#Poznań #lightthesky

Opublikowany przez Mateusza Szternla Piątek, 1 maja 2020
https://www.facebook.com/watch/live/?v=636584670523402

DM Events by DJ Młody Lubawa #lightthesky reszta jutro 😁😁

Opublikowany przez Marcina Młodego Łachmańskiego Piątek, 1 maja 2020
Podobne artykuły
InformacjePolska

„Express Wieczorny” powraca! Już jutro w największych miastach Polski rozdamy 1 milion egzemplarzy!

Słynna popołudniówka – Express Wieczorny – powraca! Już jutro, w piątek, w Warszawie i kilku największych miastach Polski rozdamy bezpłatnie 1 milion egzemplarzy specjalnego dodatku do „Gazety Polskiej Codziennie”! Zachęcamy też do…
Zobacz więcej
InformacjeKościółPolska

Apel o pomoc dla powodzian. Abp Eugeniusz Popowicz zwrócił się do wiernych

W związku z licznymi podtopieniami na Podkarpaciu i na zachodniej Ukrainy metropolita przemysko – warszawski Kościoła grekokatolickiego w Polsce abp Eugeniusz Popowicz zaapelował do wiernych o pomoc dla powodzian. Ofiary na rzecz poszkodowanych…
Zobacz więcej
Anty-COVID 19InformacjePolska

Koronawirus nie przeszkodził Polakom. "Udało się zorganizować bezpieczne wybory"

Możemy już stwierdzić, że udało nam się zorganizować bezpieczne wybory. Lokale wyborcze były wyposażone w sprzęt ochrony osobistej, udało się też zapewnić bezpieczny dostęp do lokali, nie było tłumów wewnątrz pomieszczeń – podsumował…
Zobacz więcej