Informacje

Maseczkę kupisz na poczcie. Ile kosztuje ?

Poczta Polska poinformowała, że wprowadza do sprzedaży maseczki ochronne wielokrotnego użytku w cenie 9,99 zł za sztukę. Pierwsze partie maseczek są już dostępne w placówkach w woj. mazowieckim i łódzkim. Kolejne dostawy sukcesywnie będą realizowane w tym tygodniu. W całym kraju maja być dostępne najpóźniej do 20 kwietnia. Maseczki można także kupić w sklepie internetowym PP w paczkach po 5 sztuk, cena za komplet wynosi 49,95 zł.

Maseczki są wykonane ze specjalistycznej tkaniny, umożliwiającej jej wielokrotne pranie w temperaturze do 95 st. C (w celu dezynfekcji). Poczta Polska planuje także wprowadzenie w kwietniu br. do sprzedaży w placówkach pocztowych żeli do dezynfekcji rąk.

Ciekawe czy maseczki i żele będą w tak szybkim tempie znikać z poczty jak płyn do dezynfekcji ze stacji PKN Orlen.

Źródło: Poczta Polska.

Podobne artykuły
InformacjeKościółPolska

Apel o pomoc dla powodzian. Abp Eugeniusz Popowicz zwrócił się do wiernych

W związku z licznymi podtopieniami na Podkarpaciu i na zachodniej Ukrainy metropolita przemysko – warszawski Kościoła grekokatolickiego w Polsce abp Eugeniusz Popowicz zaapelował do wiernych o pomoc dla powodzian. Ofiary na rzecz poszkodowanych…
Zobacz więcej
InformacjeŚwiat

Internautki oskarżyły Biebera o molestowanie. Piosenkarz chce 20 mln dolarów zadośćuczynienia

Piosenkarz Justin Bieber zaprzeczył oskarżeniu, jakoby miał molestować seksualnie kobietę w 2014 r., przedstawiając rachunki i inne dowody, które uniemożliwiły mu faktyczne przebywanie w hotelu w Teksasie, w którym rzekomo miał miejsce incydent.
Zobacz więcej
Anty-COVID 19InformacjePolska

Koronawirus nie przeszkodził Polakom. "Udało się zorganizować bezpieczne wybory"

Możemy już stwierdzić, że udało nam się zorganizować bezpieczne wybory. Lokale wyborcze były wyposażone w sprzęt ochrony osobistej, udało się też zapewnić bezpieczny dostęp do lokali, nie było tłumów wewnątrz pomieszczeń – podsumował…
Zobacz więcej