Polska

Molestowany w dzieciństwie Listkiewicz krytykuje Wojewódzkiego.”Celebrytom brak wrażliwości. Obawiam się, że takich zatok jest więcej”

Michal Listkiewicz .Fot.Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Michał Listkiewicz wbija szpilę Kubie Wojewódzkiemu. Były prezes PZPN, który sam niedawno w dramatycznym wpisie na Twitterze przyznał się do tego, że był molestowany przez księdza i znanego aktora, mówi o tym, ze nie podoba mu się reakcja gwiazdy TVN-u na film Latkowskiego.

Sylwester Latkowski kilka dni temu znalazł się w samym centrum medialnego zamieszania z powodu jego dokumentu “Nic się nie stało” opisującego wykorzystywanie nieletnich i akty gwałtu w sopockiej Zatoce Sztuki.

Część celebrytów, których wizerunek Sylwester Latkowski pokazał w filmie, a potem w studiu telewizyjnym oskarżył o bierne przypatrywanie się temu co działo się w klubie, już zapowiedziała przeciwko niemu pozwy. Wśród nich znaleźli się m.in. Borys Szyc i Kuba Wojewódzki. Reakcję Wojewódzkiego wyśmiał już Michał Wiśniewski, który zarzucił “królowi TVN-u”, że czuje się nietykalny.

Michał Listkiewicz, były sędzia i prezes PZPN, na łamach “Super Expressu” skomentował oświadczenia gwiazd w sprawie filmu Latkowskiego. Jak sam twierdzi, jest w stanie uwierzyć w tłumaczenie Wiktora Zborowskiego, który utrzymuje, że nigdy nie wsparłby Zatoki Sztuki, gdyby wiedział, co się tam działo, krytykuje natomiast Wojewódzkiego : ” Jemu akurat wierzę w przeciwieństwie do celebryty Kuby Wojewódzkiego, który straszy sądem, zamiast po ludzku przeprosić. Facetowi żyjącemu z upokarzania innych, żerującemu na prymitywnych instynktach, dedykuję piosenkę Eltona Johna o trudnym słowie “Sorry” – mówi w SE.

Listkiewicz z emocjami podchodzi do tego typu spraw. Sam niedawno wyznał, że był w młodości molestowany przez księdza i znanego aktora. Na Twitterze napisał : “A pedofilia wśród celebrytów jest mniej odrażająca? Jako dziecko byłem molestowany przez księdza i znanego aktora, oba wspomnienia są równie traumatyczne, mimo że do najgorszego nie doszło” .

Listkiewicz podejrzewa, że takich miejsc jest więcej, a celebrytom najzwyczajniej brak wrażliwości : “Obawiam się, że takich zatok jest więcej, a biura podróży organizujące zboczonym Niemcom seks wycieczki do Tajlandii dobrze wiedzą, że zarabiają brudne pieniądze. Zepsutym celebrytom brak wrażliwości wielu sportowców” – dodał były prezes PZPN.

Źródło: Super Ekspress, Pudelek

Podobne artykuły
InformacjePolska

"WAŁA DLA PRZYPAŁA!". Janusz "Siara" Rewiński w 13 sekund miażdży Rafała

W sieci pojawił się filmik z Januszem Rewińskim w roli głównej. Na nim: bardzo jasna deklaracja. Choć nazwisko Trzaskowskiego nie pada ani razu, każdy wie, o kogo chodzi… Zobacz filmik! Na filmiku, jaki krąży w sieci, widzimy Janusza…
Zobacz więcej
InformacjePolskaSport

Znakomity fotoreporter kończy 80 lat

W środę 80 lat kończy Jan Rozmarynowski, znakomity fotoreporter sportowy, świadek wielu sukcesów reprezentantów Polski, przyjaciel największych mistrzów. “Ciepło wspominam dawne lata i podróże” – powiedział jubilat. Urodził się 8…
Zobacz więcej
PolskaTurystyka

Remont drogi do Morskiego Oka. Trakt zamknięty od środy

Z powodu remontu od poniedziałku przynajmniej do środy będzie zamknięty popularny szlak do Morskiego Oka. Turyści będą mogli dojść tylko do Wodogrzmotów Mickiewicza i dalej kierować się w stronę Doliny Roztoki. Dojście do Morskiego Oka i zejście…
Zobacz więcej