MotoPolska

Noc cudów coraz bliżej

Fiat, OpenClipart-Vectors z Pixabay

Niech nazwa “Noc Cudów” nie zwiedzie nikogo. Nie o cudy, lecz o rabaty chodzi. “Noc Cudów” to promocyjna akcja Fiata, a jako że czas mamy szczególny, to i ofensywa ofertowa musi być niebanalna. Wiadomo, że obroty, a co za tym idzie również zyski koncernów motoryzacyjnych w czasie pandemii koronawirusa spadły, i to znacznie. Niektóre firmy balansują na granicy pomiędzy istnieniem, a bankructwem. Decydują się więc na wyjątkowe oferty sprzedażowe, które mogą być opłacalne dla klientów. Jeśli ktoś szuka nowego samochodu i jeśli tym samochodem ma być auto made in Italy, to akcja promocyjna Fiata, która będzie miała miejsce w nocy z 18 na 19 czerwca może okazać się dla niego szansą na “zdobycie” samochodu po korzystnej cenie.

– Wyczekiwana przez klientów noc cudów odbędzie się już w najbliższy czwartek i piątek. Wtedy w salonach marek Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Abarth oraz Fiat Professional ceny spadną zawrotnie – oświadczył Rafał Grzanecki, dyrektor marketingu FCA Poland. – W tym roku, ze względu na pandemię Covid-19, wyprzedaż ma szczególny wymiar. Dilerzy będą obsługiwać klientów zarówno online poprzez stronę noccudów.pl, jak i w salonach, które w dniach 18 i 19 czerwca będą czynne do godz. 22.00. Sprzedaż tradycyjna będzie prowadzona z przestrzeganiem obostrzeń sanitarnych dotyczących m.in. dezynfekcji, noszenia maseczek i zachowania bezpiecznej odległości, by zarówno klienci, jak i obsługa czuli się bezpiecznie i komfortowo – wyjaśnił.

Fiat przygotował specjalną ofertę z okazji 100. rocznicy obecności marki w Polsce.  Tipo, czyli najchętniej kupowany samochód osobowy marki z Turynu, będzie dostępny z rabatami do 16 tys. zł za sedana oraz do 20 tys. zł za odmianę hatchback i kombi.

A inne modele włoskiej marki? Rabat na Fiata 500 produkowanego w Tychach może sięgać 14 tys. zł.

Jeep, marka także należąca do Fiata oferuje 1260 aut dostępnych od ręki. Renegade, czyli najpopularniejszy model koncernu w noc cudów dostępny będzie nawet z 22 proc. rabatem. Nowy Compass – upust do 24 proc. Król bezdroży, czyli Wrangler kusi rabatami na poziomie 22 proc.

Alfa Romeo Giulia i Stelvio to rabaty sięgające 29 proc. w porównaniu z oryginalnymi cenami, a kompaktowa Giulietta kosztuje nawet o 20 proc. mniej. Abarth 595 – maksymalny rabat sięgnie 19 proc.

Podobne artykuły
PolskaTurystyka

Remont drogi do Morskiego Oka. Trakt zamknięty od środy

Z powodu remontu od poniedziałku przynajmniej do środy będzie zamknięty popularny szlak do Morskiego Oka. Turyści będą mogli dojść tylko do Wodogrzmotów Mickiewicza i dalej kierować się w stronę Doliny Roztoki. Dojście do Morskiego Oka i zejście…
Zobacz więcej
InformacjeKościółPolskaRozwój

Odnowią zabytkowe kapliczki

Samorząd Małopolski przeznaczył 500 tys. zł z tegorocznego budżetu województwa na dofinansowanie renowacji przydrożnych kapliczek. Dzięki tym środkom uda się uratować 46 kapliczek, przydrożnych krzyży czy figur świętych usytuowanych w całym…
Zobacz więcej
InformacjeKościółPolska

Pierwsza taka aplikacja na świecie. Pomoże niesłyszącym i słabosłyszącym wiernym

Effatha24 to pierwsza na świecie aplikacja mobilna służąca polskim chrześcijanom niesłyszącym i słabosłyszącym, posługującym się polskim językiem migowym lub też systemem języka migowego. Będzie ona źródłem wiedzy religijnej. &#8211…
Zobacz więcej