MotoPolska

Noc cudów coraz bliżej

Fiat, OpenClipart-Vectors z Pixabay

Niech nazwa “Noc Cudów” nie zwiedzie nikogo. Nie o cudy, lecz o rabaty chodzi. “Noc Cudów” to promocyjna akcja Fiata, a jako że czas mamy szczególny, to i ofensywa ofertowa musi być niebanalna. Wiadomo, że obroty, a co za tym idzie również zyski koncernów motoryzacyjnych w czasie pandemii koronawirusa spadły, i to znacznie. Niektóre firmy balansują na granicy pomiędzy istnieniem, a bankructwem. Decydują się więc na wyjątkowe oferty sprzedażowe, które mogą być opłacalne dla klientów. Jeśli ktoś szuka nowego samochodu i jeśli tym samochodem ma być auto made in Italy, to akcja promocyjna Fiata, która będzie miała miejsce w nocy z 18 na 19 czerwca może okazać się dla niego szansą na “zdobycie” samochodu po korzystnej cenie.

– Wyczekiwana przez klientów noc cudów odbędzie się już w najbliższy czwartek i piątek. Wtedy w salonach marek Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Abarth oraz Fiat Professional ceny spadną zawrotnie – oświadczył Rafał Grzanecki, dyrektor marketingu FCA Poland. – W tym roku, ze względu na pandemię Covid-19, wyprzedaż ma szczególny wymiar. Dilerzy będą obsługiwać klientów zarówno online poprzez stronę noccudów.pl, jak i w salonach, które w dniach 18 i 19 czerwca będą czynne do godz. 22.00. Sprzedaż tradycyjna będzie prowadzona z przestrzeganiem obostrzeń sanitarnych dotyczących m.in. dezynfekcji, noszenia maseczek i zachowania bezpiecznej odległości, by zarówno klienci, jak i obsługa czuli się bezpiecznie i komfortowo – wyjaśnił.

Fiat przygotował specjalną ofertę z okazji 100. rocznicy obecności marki w Polsce.  Tipo, czyli najchętniej kupowany samochód osobowy marki z Turynu, będzie dostępny z rabatami do 16 tys. zł za sedana oraz do 20 tys. zł za odmianę hatchback i kombi.

A inne modele włoskiej marki? Rabat na Fiata 500 produkowanego w Tychach może sięgać 14 tys. zł.

Jeep, marka także należąca do Fiata oferuje 1260 aut dostępnych od ręki. Renegade, czyli najpopularniejszy model koncernu w noc cudów dostępny będzie nawet z 22 proc. rabatem. Nowy Compass – upust do 24 proc. Król bezdroży, czyli Wrangler kusi rabatami na poziomie 22 proc.

Alfa Romeo Giulia i Stelvio to rabaty sięgające 29 proc. w porównaniu z oryginalnymi cenami, a kompaktowa Giulietta kosztuje nawet o 20 proc. mniej. Abarth 595 – maksymalny rabat sięgnie 19 proc.

Podobne artykuły
Anty-COVID 19InformacjePolska

Zasłanianie nosa i ust. Będą nowe przepisy! Do tego większe kary dla podmiotów gospodarczych

Ministerstwo Zdrowia zapowiada wprowadzenie zmian w prawie dotyczących obowiązku zasłaniania nosa i ust w sklepach czy środkach komunikacji. – Będzie to wprowadzone jako norma prawna – zapowiedział minister zdrowia. Rzecznik resortu dodał z…
Zobacz więcej
Anty-COVID 19InformacjePolska

Koronawirus w Polsce. 399 nowych przypadków, w tym 140 na Śląsku. Zmarło 9 kolejnych osób

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 399 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronwairusem, w tym 140 na Śląsku. Zmarło kolejnych 9 osób. W związku z koronawirusem w szpitalach przebywa 1 607 osób, pod respiratorem – 73…
Zobacz więcej
KościółPolska

W piątek rozpocznie się pierwsza sesja 4. Kongresu "Europa Christi - Mundus Christi"

Od 17 do 19 lipca w Wigrach odbędzie się pierwsza w tym roku sesja 4. Kongresu Ruchu “Europa Christi-Mundus Christi”. W tym roku, w kongresie będzie można uczestniczyć zdalnie, a relacja z niego będzie transmitowana w sieci na portalu…
Zobacz więcej