Polska

Pisaliśmy o zniszczeniu auta pielęgniarki z Gliwic. Dostanie nowy samochód od BMW a stary naprawią bracia Collins.

Autor: Olga Korczyńska/Facebook.com.

Pielęgniarka z Gliwic, której nieznany sprawca zniszczył samochód, może odetchną z ulgą. Szybko okazało się, że BMW przekaże jej nowe auto a znani z programu “Ameryka Express” bracia Collins postanowili naprawić oblane farbą auto. O O przykrym incydencie i hejcie na służbę zdrowia pisaliśmy TUTAJ.

Policja szuka sprawcy, a w międzyczasie pani Bogusława dostała świetną wiadomość. BMW Polska skontaktowało się z “Super Expressem”, by poinformować, że na pielęgniarkę czeka nowy samochód.

“Przykro nam, że panią Bogusię spotkała taka sytuacja. W tym trudnym czasie pandemii wzajemne wspieranie się ma ogromne znaczenie. BMW całym sercem wspiera medyków, dlatego przygotowaliśmy samochód, który umożliwi bezpieczny dojazd do pracy w okresie naprawy obecnego” – poinformował producent.

W tym samym czasie bracia Collins, uczestnicy najnowszej edycji “Ameryka Express” i gospodarze programu “Odjazdowe bryki braci Collins” postanowili naprawić auto pielęgniarki z Gliwic. Grzegorz i Rafał Collins prowadzą również firmę motoryzacyjną, z której usług korzystają gwiazdy i celebryci, np. Cristiano Ronaldo, Rita Ora czy Wojtek Szczęsny.

Przypomnijmy, że pracująca w gliwickim szpitalu pielęgniarka, wychodząc rano do pracy, znalazła swój samochód oblany farbą i z przebitymi oponami. Dziewczyna nie ma wątpliwości, iż za ten akt wandalizmu odpowiedzialni są sąsiedzi i jest to objaw hejtu skierowany w stronę pracowników służby zdrowia.

Źródło: plotek.pl, O2

Podobne artykuły
Anty-COVID 19InformacjePolska

Zasłanianie nosa i ust. Będą nowe przepisy! Do tego większe kary dla podmiotów gospodarczych

Ministerstwo Zdrowia zapowiada wprowadzenie zmian w prawie dotyczących obowiązku zasłaniania nosa i ust w sklepach czy środkach komunikacji. – Będzie to wprowadzone jako norma prawna – zapowiedział minister zdrowia. Rzecznik resortu dodał z…
Zobacz więcej
Anty-COVID 19InformacjePolska

Koronawirus w Polsce. 399 nowych przypadków, w tym 140 na Śląsku. Zmarło 9 kolejnych osób

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 399 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronwairusem, w tym 140 na Śląsku. Zmarło kolejnych 9 osób. W związku z koronawirusem w szpitalach przebywa 1 607 osób, pod respiratorem – 73…
Zobacz więcej
KościółPolska

W piątek rozpocznie się pierwsza sesja 4. Kongresu "Europa Christi - Mundus Christi"

Od 17 do 19 lipca w Wigrach odbędzie się pierwsza w tym roku sesja 4. Kongresu Ruchu “Europa Christi-Mundus Christi”. W tym roku, w kongresie będzie można uczestniczyć zdalnie, a relacja z niego będzie transmitowana w sieci na portalu…
Zobacz więcej