Artykuły redakcyjneŚwiat

Polityk Parlamentu EU, promowany przez środowisko Gazety Wyborczej, chwali się jak uprawiał seks z przedszkolakami! Zobacz nagranie

Źródło: Internet

„Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie pieścić. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je pieściłem…” – opisywał w szczegółach seks z kilkulatkami europejski polityk.

Daniel Cohn-Bendit urodził się w niemiecko-żydowskiej rodzinie w Niemczech. Jest obywatelem Niemiec i Francji, jednym z przywódców rewolty roku 68. Do Parlamentu Europejskiego startował z Grupy Zielonych. Dwukrotnie reprezentował kraje, których jest obywatelem.

Cohn-Bendit był promowany przez środowisko Gazety Wyborczej, wielokrotnie zapraszany do Polski i nagradzany brawami. W debacie o przyszłości Unii Europejskiej i dorobku Bronisława Geremka, oklaskiwali go m.in. Adam Michnik i prof. Magdalena Środa.  

W 2001 r. został oskarżony o pedofilię przez niemiecką dziennikarkę na podstawie autocytatów z jego książki „Wieki Bazar”, w której pisał:

„W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie pieścić. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je pieściłem…”

W wywiadzie telewizyjnym w 1982 roku Cohn-Bendit opisywał dalsze szczegóły, podkreślając, że „seksualność dziecka jest czymś wspaniałym” i „uczucie rozbierania przez 5-letnią dziewczynkę jest fantastyczne, bo jest to gra o absolutnie erotycznym charakterze”.

Prezentujemy do szokujące nagranie, które jest usuwane z sieci przez lewicową cenzurę.  

Podobne artykuły
GospodarkaŚwiatTurystyka

Nad Adriatykiem trwa walka o turystów. Włosi zjednoczeni

Włoskie miejscowości na 300-kilometrowym wybrzeżu Adriatyku stworzyły jedną drużynę i razem postanowiły walczyć o turystów. Wspólne zaproszenie dla nich wystosowały regiony Wenecja Euganejska, Emilia-Romania i Friuli- Wenecja Julijska. Z…
Zobacz więcej
InformacjeŚwiat

Internautki oskarżyły Biebera o molestowanie. Piosenkarz chce 20 mln dolarów zadośćuczynienia

Piosenkarz Justin Bieber zaprzeczył oskarżeniu, jakoby miał molestować seksualnie kobietę w 2014 r., przedstawiając rachunki i inne dowody, które uniemożliwiły mu faktyczne przebywanie w hotelu w Teksasie, w którym rzekomo miał miejsce incydent.
Zobacz więcej
InformacjeKulturaŚwiat

Bill Cosby odsiaduje wyrok za molestowanie i napaść. Jego żona twierdzi, że skazano go... przez rasizm

Żona skazanego za napaść i molestowanie seksualne komika Billa Cosby’ego – Camille wciąż nie wierzy w winę męża. Podczas gdy 82-latek od dwóch lat przebywa w więzieniu, kobieta teraz zarzuca ruchowi #MeToo rasizm i twierdzi, że aktor…
Zobacz więcej