Informacje

#URATUJLATO! Kup voucher – wesprzesz lokalne firmy

Ruszyła ogólnopolska akcja internautów, której celem jest wsparcie  lokalnych firm, nie mogących funkcjonować w okresie pandemii. Organizatorzy akcji #URATUJLATO zachęcają do zakupu cyfrowych voucherów, które będzie można wykorzystać w przyszłości. Dzięki zaangażowaniu klientów właściciele firm nie pozostaną sami w trudnych czasach, a kiedy otworzą się ponownie — odwdzięczą się im, oferując  zniżki na usługi.

– Każdy z nas ma miejsca, do których lubi wracać. Rozmawiając z właścicielami naszych ulubionych lokali, zorientowaliśmy się, że po zakończeniu kwarantanny mogą one już nie istnieć. Postanowiliśmy więc wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizować akcję, wspierającą wszystkie miejsca, którym grozi podobny scenariusz. Chodzi nie tylko o gastronomię, ale także całą branżę usług, instytucje kultury. Lato, będące częścią nazwy kampanii, jest nie tylko porą roku, ale przede wszystkim symbolem tych lepszych dni, na które z niecierpliwością, ale także niepewnością wszyscy czekają. – wyjaśnia  Dominik Posmyk, współtwórca platformy LunchNext.com, prowadzącej akcję #URATUJLATO.

Kampania jest realizowana pro publico bono – udział w niej jest darmowy dla przedsiębiorców i ich klientów, a organizatorzy nie pobierają prowizji od zakupu voucherów. Jedyny koszt dla lokalu, to standardowa, minimalna prowizja operatora płatności. Do akcji może przystąpić każdy podmiot, który potrzebuje wsparcia. Wystarczy zarejestrować firmę na platformie LunchNext.com, określić wartość vouchera i zniżki dla klienta oraz dodać jego graficzny projekt.

Podobne artykuły
InformacjeKościółPolska

Apel o pomoc dla powodzian. Abp Eugeniusz Popowicz zwrócił się do wiernych

W związku z licznymi podtopieniami na Podkarpaciu i na zachodniej Ukrainy metropolita przemysko – warszawski Kościoła grekokatolickiego w Polsce abp Eugeniusz Popowicz zaapelował do wiernych o pomoc dla powodzian. Ofiary na rzecz poszkodowanych…
Zobacz więcej
InformacjeŚwiat

Internautki oskarżyły Biebera o molestowanie. Piosenkarz chce 20 mln dolarów zadośćuczynienia

Piosenkarz Justin Bieber zaprzeczył oskarżeniu, jakoby miał molestować seksualnie kobietę w 2014 r., przedstawiając rachunki i inne dowody, które uniemożliwiły mu faktyczne przebywanie w hotelu w Teksasie, w którym rzekomo miał miejsce incydent.
Zobacz więcej
Anty-COVID 19InformacjePolska

Koronawirus nie przeszkodził Polakom. "Udało się zorganizować bezpieczne wybory"

Możemy już stwierdzić, że udało nam się zorganizować bezpieczne wybory. Lokale wyborcze były wyposażone w sprzęt ochrony osobistej, udało się też zapewnić bezpieczny dostęp do lokali, nie było tłumów wewnątrz pomieszczeń – podsumował…
Zobacz więcej