Polska

„Wybierał najmłodszego”. Latkowski opowiada o „gwieździe” i rozmowie z dyrektorem TVN.

Sylwester Latkowski Fot. Filip Blazejowski/Gazeta Polska

Sylwester Latkowski, autor filmu dokumentalnego „Nic się nie stało”, opowiedział o swojej rozmowie z „decydentem” pewnej telewizji komercyjnej. Jak przyznał, chodzi o Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN, do którego zaapelował – jak wynika ze słów reżysera – by poprosił „swoją gwiazdę, żeby zaczął kontrolować dowody osobiste”. Latkowski sugeruje, że telewizyjna gwiazda (nie zdradza jej nazwiska) jest częstym gościem klubów gejowskich, skąd „zamawia chłopców”. – Trójka specjalnie przygotowanych chłopców staje przed nim, on zawsze wybiera najmłodszego – relacjonował Latkowski.

O swojej rozmowie z Miszczakiem reżyser opowiedział na antenie TVP1 w środę, po emisji opowiadającego o pedofilii filmu „Nic się nie stało”. Dokument pokazuje kulisy działania Krystiana W., ps. Krystek, określanego przez media „łowcą nastolatek”, a także sopockiej Zatoki Sztuki, gdzie dochodzić miało do molestowania młodych dziewczyn i gdzie bywali celebryci. Latkowski podkreśla, że w pokazanych w materiale klubach bywała także „śmietanka towarzyska” Warszawy.

Dziennikarz właśnie na to zwracał uwagę po pokazie. Wskazywał na powiązania pedofilii z show-biznesem, osobami znanymi z pierwszych stron gazet i podkreślał, że problem nie ogranicza się jedynie do ludzi Kościoła, jak sugerują niektóre środowiska.

Wspomniany „decydent” telewizji, jak wynika z relacji Latkowskiego, miał pretensje, że dziennikarz „czepia się tych jego celebrytów, a szczególnie jednego”.

– Powiedziałem: słuchaj, ja się go nie czepiam. Mam do niego tylko prośbę, bo on ma taki zwyczaj, jest biseksualny, jak zamawia chłopców, robi taki casting. Ci chłopcy są przygotowywani dla niego specjalnie – jest trójka chłopców, stają przed nim u niego w domu, on wybiera zawsze najmłodszego – opowiadał Latkowski.

Dopytywany przez prowadzącego telewizyjną debatę, o kogo chodzi, powiedział, że rozmawiał z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym TVN. Zasugerował tym samym, że to „gwiazda” tej stacji ma „zamawiać chłopców” i „wybierać najmłodszych”. Mówił też, że wymiana zdań miała miejsce „przy okazji rozmowy na temat molestowania i mobbingu” oraz Kamila Durczoka.

Źródło: TVP Info

Podobne artykuły
PolskaTurystyka

Remont drogi do Morskiego Oka. Trakt zamknięty od środy

Z powodu remontu od poniedziałku przynajmniej do środy będzie zamknięty popularny szlak do Morskiego Oka. Turyści będą mogli dojść tylko do Wodogrzmotów Mickiewicza i dalej kierować się w stronę Doliny Roztoki. Dojście do Morskiego Oka i zejście…
Zobacz więcej
InformacjeKościółPolskaRozwój

Odnowią zabytkowe kapliczki

Samorząd Małopolski przeznaczył 500 tys. zł z tegorocznego budżetu województwa na dofinansowanie renowacji przydrożnych kapliczek. Dzięki tym środkom uda się uratować 46 kapliczek, przydrożnych krzyży czy figur świętych usytuowanych w całym…
Zobacz więcej
InformacjeKościółPolska

Pierwsza taka aplikacja na świecie. Pomoże niesłyszącym i słabosłyszącym wiernym

Effatha24 to pierwsza na świecie aplikacja mobilna służąca polskim chrześcijanom niesłyszącym i słabosłyszącym, posługującym się polskim językiem migowym lub też systemem języka migowego. Będzie ona źródłem wiedzy religijnej. &#8211…
Zobacz więcej