InformacjePolska

Znani dziennikarze wracają do Trójki! Mają zaufanie do nowego dyrektora – Kuby Strzyczkowskiego.

Źródło: Internet

Piotr Metz, Piotr Stelmach, Marcin Łukawski, Bartosz Gil i Łukasz Szwed zdecydowali, że wracają do Trójki. Wrócą prawdopodobnie także inni dziennikarze. 

“Kochani, jutro (czwartek) po godzinie dziesiątej chciałbym przekazać Wam od siebie kilka słów. A jeśli w kilku się nie zmieszczę, ufam, że to zrozumiecie. Chciałbym to zrobić nie tutaj, ale na antenie Trójki. Wiem, że będę miał taką możliwość. Spotkajmy się zatem przy radiu” – napisał na Facebooku Piotr Stelmach.

To wyraz zaufania do nowego szefa kultowej stacji – Kuby Strzyczkowskiego, którego na stanowisko powołano w poniedziałek.

– Kuba ma ogromny kredyt naszego zaufania. Wierzymy mu, ale nie do końca zawierzamy prezes Polskiego Radia, że da mu wolną rękę w konstruowaniu Trójki na nowo – mówili dziennikarze stacji portalowi wirtualnemedia.pl.

Nowy dyrektor zapowiedział zmiany w ramówce rozgłośni.

“Zapraszamy do Trójki” (od 6:00 do 10:00) poprowadzi Marcin Łukawski. Po 10:00 na antenie ze słuchaczami przywita się Piotr Stelmach. Z kolei między 14:00 a 16:00 będzie to Piotr Metz. W godz. 16:00-19:00 wyemitowane zostanie popołudniowe “Zapraszamy do Trójki” prowadzone przez Mariusza Owczarka.

Nowy szef Trójki zdecydował się również na wystąpienie w programie “Godzina Prawdy” Michała Olszańskiego. Ma odpowiadać na pytania prowadzącego oraz słuchaczy dotyczące obecnej sytuacji w rozgłośni. 

W rozmowie z codzienna.net Kuba Strzyczkowski przyznał, że zmiany w rozgłośni zachodzą z trudnościami.

Źródło: polsatnews.pl 

Podobne artykuły
Anty-COVID 19InformacjePolska

Zasłanianie nosa i ust. Będą nowe przepisy! Do tego większe kary dla podmiotów gospodarczych

Ministerstwo Zdrowia zapowiada wprowadzenie zmian w prawie dotyczących obowiązku zasłaniania nosa i ust w sklepach czy środkach komunikacji. – Będzie to wprowadzone jako norma prawna – zapowiedział minister zdrowia. Rzecznik resortu dodał z…
Zobacz więcej
Anty-COVID 19InformacjePolska

Koronawirus w Polsce. 399 nowych przypadków, w tym 140 na Śląsku. Zmarło 9 kolejnych osób

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 399 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronwairusem, w tym 140 na Śląsku. Zmarło kolejnych 9 osób. W związku z koronawirusem w szpitalach przebywa 1 607 osób, pod respiratorem – 73…
Zobacz więcej
InformacjeKościółŚwiat

Papież apeluje o globalny rozejm

Papież Franciszek zapewnił o swojej bliskości ze wszystkimi dotkniętymi pandemią oraz tymi, którzy doświadczają jej skutków ekonomicznych i socjalnych. Podczas spotkania z wiernymi w Watykanie ponowił też apel o globalne zawieszenie…
Zobacz więcej