Informacje

Zwolenniczki Czarnych Marszów czytają Pismo Św. Bardzo dobrze, nie bądźmy obłudnikami!

Jedna z parafii z okazji tygodnia biblijnego zaprosiła do czytania Pisma Świętego znane twarze. Część zaproszonych otwarcie wyraża swoje poparcie dla aborcji oraz Czarnych Marszów. Czy to źle, że właśnie oni będą czytali Ewangelię?

Podczas trwającego tygodnia biblijnego, parafia św. Antoniego Padewskiego z Warszawy zorganizowała codzienne czytanie Pisma Świętego przez internet. Projekt wzbudza emocje, bo do czytania fragmentów Pisma Świętego zaproszono aktorki otwarcie popierające aborcję oraz Czarne Marsze. 

Dwie aktorki wyraziły w ostatnim czasie w mediach społecznościowych swoje poparcie dla obowiązującego „kompromisu aborcyjnego”. Aktorki zamieszczały swoje zdjęcia w portalach społecznościowych z wymalowanym znakiem błyskawicy – symbolem Strajku Kobiet. Środowiska tradycjonalistyczne są oburzone.

Czy to rzeczywiście skandal, że grzesznik czyta Pismo Święte? Gdyby tak było nikt nie powinien otwierać Biblii! Stary i Nowy Testament są historiami grzeszników, historia zbawienia jest tworzona przez grzeszników, morderców, gwałcicieli, tyranów i zbrodniarzy. 

Nie jest więc dobre wskazywać z moralną wyższością, kto może co czytać. Kim jesteśmy, aby sądzić drugiego człowieka?Słowo Boga ma moc w jednej chwili zmienić życie nawet najbardziej zatwardziałego grzesznika. Nich więc Ewangelię głośno i wyraźnie czyta jak najwięcej kobiet, które popełniły aborcję, prostytutek, więźniów, gwałcicieli i pedofili. 

Źródło: pch24.pl 

Podobne artykuły
InformacjePolska

„Express Wieczorny” powraca! Już jutro w największych miastach Polski rozdamy 1 milion egzemplarzy!

Słynna popołudniówka – Express Wieczorny – powraca! Już jutro, w piątek, w Warszawie i kilku największych miastach Polski rozdamy bezpłatnie 1 milion egzemplarzy specjalnego dodatku do „Gazety Polskiej Codziennie”! Zachęcamy też do…
Zobacz więcej
InformacjeKultura

Pokaz rysunków Józefa Mehoffera. Rzadko się zdarza, by takie prace były darowane muzeom

Dziewięć rysunkowych studiów i portretów Józefa Mehoffera – podarowanych Muzeum Narodowemu w Krakowie przez chrześniaka artysty Wiesława Zadęckiego – będzie można od soboty oglądać w Domu Józefa Mehoffera przy ul. Krupniczej. Dzieła…
Zobacz więcej
InformacjeKościółPolska

Apel o pomoc dla powodzian. Abp Eugeniusz Popowicz zwrócił się do wiernych

W związku z licznymi podtopieniami na Podkarpaciu i na zachodniej Ukrainy metropolita przemysko – warszawski Kościoła grekokatolickiego w Polsce abp Eugeniusz Popowicz zaapelował do wiernych o pomoc dla powodzian. Ofiary na rzecz poszkodowanych…
Zobacz więcej